Gimnazijos sporto šventė

• Paskelbta: 2023-10-11
  • Kategorija: Renginiai

Šventės dalyvius pasveikino Vilniaus miesto vicemerė Donalda Meiželytė, Šeškinės seniūnijos  seniūnas ir jo kolegos.

Vyko I klasių mokinių estafetės: kamuolio varymas su kliūtimis, kamuolio varymas ir metimas į abu krepšius, sprintas posūkyje, futbolo kamuolio valdymo technika, jėgos pratimai, kamuolio metimas į taikinį, bėgimas sukant lanką ant rankos. Antrų gimnazijos klasių mokiniai  dalyvavo baudų metimo, tritaškių metimo, krepšinio 3x3 varžybose.

Vilniaus miesto sporto mokyklos „Sostinės tauras“ auklėtiniai demonstravo parodomąsias tinklinio, regbio, beisbolo treniruotes.

Pirmokų estafečių varžybose 1 vietą užėmė 1R klasė, 2-ą – 1D klasė, 3-ią – 1N klasė

Baudų metimo varžybas laimėjo 2R klasė mokinys Džiugas Balkus. Tritaškių metimo konkursą laimėjo 2I klasės mokinys Eidas Darulis. Krepšinio varžybų 3x3 nugalėtojais tapo 2R klasės komanda (2 – 2A klasės komanda, 3 – 2I klasės komanda)

Laimėtojai buvo apdovanoti Vilniaus miesto savivaldybės prizais.